Bohaterowie


 Amy Smith (22 l.) - pracuje jako speaker w stacji radiowej Kiss FM, z tego powodu będzie musiała przeprowadzić się z miasteczka nie daleko Los Angeles na obrzeża tego ogromnego miasta. Większość osób bardzo ją tu polubi, jednak jak każdy, będzie miała swoich wrogów.James Maslow (25 l.) - aktor i piosenkarz. Pomimo młodego wieku jest bardzo doświadczony i ma na swoim "koncie" wiele nagród.


Dan Smith (28 l.) - brat Amy. Jest wokalistą zespołu BASTILLE. Ma żonę Katherinę. 


Emily Smith (25 l.) - siostra Amy. Pracuje w swoim studiu jako fotograf razem z Katheriną. 


Katherina Smith (26 l.) - żona Dana.


 Adam Brown (23 l.) - sąsiad Amy, jak i jej były chłopak. Obecnie wraz z dziewczyną są dobrymi przyjaciółmi i zawsze mogą na siebie liczyć.


Penny Brown (22 l.) - najlepsza przyjaciółka Amy, siostra Adama.


 Ruth Greatsdy (23 l.) - jest zakochana w Jamesie, jednak bez wzajemności. Po bliższym poznaniu Amy chce zniszczyć jej życie.


Ryan Night (25 l.) - kolega z pracy Amy. Dziewczyna bardzo mu się podoba, jednak nie zwraca ona większej uwagi na zaloty współpracownika. Mike Simons (42 l.)-szef Amy. Miły, wyrozumiały i wiecznie uśmiechnięty facet.


Carlos PenaVega (26 l.) i Alexa PenaVega (27 l.) - kolega z zespołu Big Time Rush jak i dobry przyjaciel Jamesa oraz jego żona. 

Logan Henderson (26 l.) i Makenzie Vega (21 l.) - kolega Jamesa z BTR oraz jego dziewczyna.Kendall Schmidt (25 l.) i Micaela Von Turkovich (22 l.) - kolega Jamesa z BTR, jest on również liderem tego zespołu oraz jego dziewczyna.Matthew Waters (27 l.)- kochanek Ruth, który zostaje wciągnięty w jej plan i nieźle namiesza w życiu Amy. 

Pozostali:

Nicolas Waters (35 l.)-menadżer Jamesa
Sarah Smith (48 l.)- matka Amy, Dana i Emily.

John Smith (50 l.)- ojciec Amy, Dana i Emily.

Cathy Burge Maslow (49 l.)-matka Jamesa.

Mike Maslow (51 l.)-ojciec Jamesa.
Steve Pennington (57 l.)- nowy szef Amy.
Chris Howard (27 l.)-chłopak Emily.

Epizodyczni:
Rodzina Jamesa.
Matka i ojciec Ruth.5 komentarzy:

  1. Widzę ze kto tu ogląda tajemnice laury

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm coś miałam rzec... A! Czemu mnie nie dziwi że rywalka Amy ma prawie że cycki na wierzchu i wygląda jak kurtyzantka? Xd (sory, za dużo Assassins Creed xd)

    OdpowiedzUsuń
  3. Hmm coś miałam rzec... A! Czemu mnie nie dziwi że rywalka Amy ma prawie że cycki na wierzchu i wygląda jak kurtyzantka? Xd (sory, za dużo Assassins Creed xd)

    OdpowiedzUsuń